ERATUND

PERSONAALNE ERATUND.
Mida saan teha Sinu heaks ja jaoks.
Joogaga Saan Sulle anda esmateadmisi joogast, mis see on, kuidas õppida asendeid õieti tegema, nii et sa ennast ei vigastaks ning oma tervislikke iseärasusi arvesse võtaksid. Näitan Sulle vastavad asendid, millega igapäevaselt oma füüsilise keha noorusliku, nõtke ja liikuvana hoida.
Hingamine.Õpetan Sulle hingamist. Kuidas hingata õieti, suunama oma hingamist nii, et saaksit stressi vabastada, lõdvestuda, rahuneda, hästi magada. Teisalt jälle hommikul krapsakas, tegus ning rõõmus olla. Kuidas ennast läbi hingamise tervendada, keskenduda, rohkem kohal olla. Hetke võimalustele kättesaadavam, erksam.
Meditatsioon. Õpetan Sind vaikusesse jõudma, kooskõlla jõudma, sisemise tarkuse juurde minema. Peatama mõistuse, meenutuse, ettekujutluse, mis alati meie igapäeva elus ärevust ning stressi tekitavad. Proovime jõuda ainult siia hetke, kus puuduvad ärevus, hirm, stress ning ebapiisavus. Meditatsioon viib hetke ja kõikvõimaluste olemisse ja liikumisse. 
Saan Sulle näidata, kus asuvad universumi tarkused.

Kellele on personaalne eratund mõeldud.
See on Sulle kui sa vajad isekeskis juhendeid, tõeliselt kiiret ja tõhusat viisi, kuidas edasi areneda. 
Keskendudes sellele, mida Sinu hetkel vaja.

Tunde soovitan võtta 10 korda.  Kord nädalas. 
Selle aja jooksul kinnistuvad teadmised ning saame kujundada välja Sinu iseloomu ning ajakasutust ning rütmi arvestades sobiva igapäeva vitaalsuse hoidmise praktika.Tunni kestvus olenevalt sisu kokkuleppest
1,5-2,5h 
HIND 50€ 1h.
Tunnis võib osaleda kaks inimest.
Suurema grupi puhul saame kokku leppida erihinna.
Kirjuta meilile oma soovist terjemander@gmail.com