SISEMIST KAARTI LAHTI MÕTESTAV TERVIKTERAAPIA

Meil igal ühel on oma teadlik või alateadlik nii öelda sisemine kaart, mida mööda elame. Sisemine kaart koosneb valumälust, millele reageerime kas tahtmata või tahtlikult, lähtuvalt esivanemate päritud väärtustest ja suhtumistest, mida ekslikult enda omaks peame. Minapildist, kes me ise peame enda arvates olema ja teiste ootuslikest nägemuspildist, kes meie nende arvates peaksime olema.
Meil on enda suhtes kujutelm endast, enda tegevustest, suhetest ning kui see ei vasta tegelikkusele siis kannatame.
 
Praktikas väljendub see nii, et me ei saa enam elult soovitud tulemusi vaid kogeme segadust,  ebaõnnestumisi, sisemisi kriise, negatiivseid meeleseisundeid. Justkui elu töötaks meie vastu. Olukorrad ei laabu nii nagu sooviks ja paanitud.
Need elulised ilmingud on kõik märgiks sellest, et tuleb teha üks inventuur oma sisemaailmas ja välimaailmas. Viia oma väärtused, hoiakud, tõekspidamised kooskõlla elu endaga, et see jälle vabalt ja vahetult voolata saaks ning sinu elus taas küllust ning rahulolu omaks.
Minu ülesanne on läbi omandatud kogemuse, teadmiste ning tehnikate sinuga koos uus eluga kooskõlas, tervist, rahulolu ja küllust toov elukaart koostada.

Seansi kestvus 1,5-2,5 tundi
Maksumus: 108.-
Registreeri ennast seansile terjemander@gmail.com