7 SAMMU TÕELISE ARMASTUSENI


7 Sammu tõelise armastuseni.

Praktiline intensiivkursus

27.11.2018- 22.01.2019.

/Online osalemise võimalus/

Kursus naistele, kuidas taastada kontakt oma tõelise olemusega, et tunda ära see Õige ja olla avatud tõelise armastuse kogemusele.


Kursus põhineb rahvusvaheliselt tunnustatud suhete ekspertide teadmistel ja kogemustel ning Katherine Woodward Thomas`e ülemaailmselt tunnustust leidnud menukil „Kuidas Leida Seda Õiget- 7 nädalat tõelise armastuse leidmiseks“

Kursuse toimumise ajakava ja teemad:

Esimene moodul/ 27.11.18: Ettevalmistus tõelise armastuse ellu kutsumiseks algab õigest eelhäälestusest ja selge visiooni loomisest.

Omandad vajalikud mõtteviisid, mis aitavad Sul saavutada läbimurde armastuses ning mis tagavad suurima võimaliku kasu kursusel osalemisest.

Püstitad inspireeriva ning motiveeriva kavatsuse armastuse valdkonnas, millest saab Sinu Põhja-Nael selle kursuse vältel ja ka edaspidi ning millest lähtuvalt Sa hakkad edaspidi tegutsema, et seda kavatsust ellu kutsuda.

*Kavatsus on midagi, mida sa plaanid teha või saavutada- see on Sinu eesmärk, siht.

Lood selge visiooni suurepärasest paarisuhtest, mis aitab Sul püsida tõelise armastuse leidmise kursil.

Visioon on põhialus tõelise armastuse leidmiseks, sest tõde on see, et naine ilma visioonita pöördub alati tagasi oma minevikku.

Alustad iseseisvalt oma kodu ettevalmistamist armastuse vastuvõtmiseks ning lood ruumi oma ajagraafikusse armastuse jaoks.

Jaotusmaterjalid: Visiooni loomise tööleht + Valmista oma kodu ette armastuse vastuvõtmiseks abimaterjal.

Teine moodul/ 04.12.18: Mineviku vabastamine ja oma südame avamine taas armastusele.

Selleks, et tuua oma ellu tõeline ja püsiv armastuse kogemus, tuleb Sul vabaneda kõikidest sisemistest blokeeringutest ja viia kogu oma energia kooskõlla selle tulevikuga, mille loomise eest sa oled otsustanud seista.

Tuvastad ja vabastad mineviku suhted, toksilised suhte dünaamikad, vanad kokkulepped ja vana vimma, mis Sind enam ei teeni aga, mida oled siiani eneses kandnud.

Lisaks kogud kokku kõik mineviku õppetunnid ja integreerid need tuleviku hüvanguks endasse, et minna edasi teadlikuma, targema ja küpsema naisena .

Jaotusmaterjalid: Mineviku Vabastamise tööleht ja Toksiliste suhete transformeerimise abimaterjal.

Kolmas moodul/ 11.12.18: Põhihaavade tervendamine

Sinu piiravad uskumused ning vanad ellujäämis strateegiad on peamised põhjused, miks Sul ei ole veel seda armastust, millest unistanud oled.

Tuvastad ja vabastad vanad mustrid ning piiravad uskumused seoses armastusega. Paljastad, kuidas sa ise oled varjatult kogunud asitõendeid, et need piiravad uskumused vastavad tõele ning teadvustad, millised uued teguviisid toetaks sügavamat tõde Sinu väärtuse kohta olla armastatud.

Lood uue „Armastuse identiteedi“ ning tuvastad puudu olevad oskused ja võimekused, mida vajad selleks, et osata luua ja hoida suhteid teistega tervete ning õnnelikena.

Teadvustad, millised uued valikud, otsused ja käitumisviisid, aitavad Sul saada edaspidi armastuses rahuldust pakkuvamaid kogemusi.

Jaotusmaterjalid: Põhihaavade tervendamise tööleht + Enesearmastuse Väe praktika + Tunnete ja vajaduste check-list.

Neljas moodul/ 18.12.18: Vabastamise Tseremoonia ja uue kursi seadmine

Neljandat sammu alustame Vabastamise tseremooniaga, et lõplikult minna lasta kõigel sellel, mis on siiani takistanud Sul loomast tõelisel armastusel põhinevat paarisuhet.

Pühendud arendama ning omandama uusi oskusi, harjumusi ja võimekusi, et saada selleks versiooniks endast, kes teab ja oskab luua armastavaid suhteid.

Seadistad ümber oma sisemise suhte dünaamika iseendaga ning lood uue seadistuse külgetõmbeks selle õige partneri kursile.

Tajudes nüüd tõelist potentsiaali ja võimekust luua õnnelikku ja tervet suhet, ülendad Sa oma kavatsust ja visiooni rahuldust pakkuvast paarisuhtest.

Jaotusmaterjalid: Vabastamise Tseremoonia ja uue kursi seadmise tööleht

Viies moodul/ 08.01.19 : Enesearmastuse ja sisemise õnnetunde kultiveerimine, et muutuda erakordselt ligitõmbavaks just sellele Õigele.

Viienda ja väga olulise sammuna alustad Sa enesearmastuse kultiveerimist sügavamal tasandil. Enese tingimusteta armastamine on peamine vundament, et armastada teist inimest. Selleks sa pühendud kõigepealt iseendale ja enda armastama õppimisele, et olla valmis vastu võtma pühendumust oma kallimalt.

Taastad oma sensuaalsuse luues armastavama ja hoolivama suhte oma füüsilise kehaga, valmistudes nii vastu võtma oma kallimat oma südamesse ja magamistuppa.

Omandad lihtsad, kuid efektiivsed oskused oma energeetilise vibratsiooni tõstmiseks, et olla erakordselt ligitõmbav õnnele ja armastusele.

Armastus ja õnn leiab tee sinna, kus seda juba on ja seetõttu hakkad Sa ise armastuse ja õnnelikkuse kultiveerijaks.

Jaotusmaterjalid: Enesearmastuse ja sisemise õnnetunde kultiveerimise praktikad+ Naised, hormoonid ja õnnetunne teaduslik lähenemine ja praktikad.


Kuues moodul/ 15.12.19: Armastuse manifesteerimine koostöös Kõrgema Jõuga

Omandad manifesteerimise põhiprintsiibid ja rakendad need ellu armastuse manifesteerimiseks.

Loovutad piduliku rituaali käigus oma selge nägemuse unistuse partnerist Universumile.

Lood usaldusliku suhte Elu Kõrgema Jõuga ning astud koostöösse Eluga, et liikuda iga päevaga lähemale oma unistuste suhtele.

Õpid esitama arengut ja vastutust võtma soosivaid küsimusi, et areneda kiiremini selleks versiooniks iseendast, kes on valmis, avatud ja võimeline looma püsivat ning õnnelikku paarisuhet.

Jaotusmaterjalid: Manifesteerimise põhiprintsiibid tööleht + armastuse manifesteerimise 6 võtmetegurit + Väge taastavate küsimuste esitamine + Juhatuse küsimine Elu käest


Seitsmes moodul/ 22.01.19: Olles harinud maad, külvanud seemneid ning väetanud pinnast, oled Sa valmis jätkama iseseisvalt teekonda tõelise armastuse leidmiseks.

  • Õpid olema vastupidav ning pidurdamatu tõelise armastuse leidmise teekonnal.
  • Omandad oskused mida vajad tervete ning rahuldust pakkuvate suhete loomiseks- piiride kehtestamine, vajaduste väljendamine inspireerival moel, oskus lahendada konflikte lähedust taastaval viisil jne.
  • Omandad eelhäälestuse, mis tagab kohtingute perioodiks positiivse hoiaku ning optimistliku enesekindluse.
  • Õpid selgeks nipid, mis aitavad Sul kiiresti välja selekteerida, kes väärib Sinu aega ja südant ning kellele on targem jätta oma aeg, ruum ja süda avamata.

Liikudes kindlalt oma kavatsuse suunas, pole kahtlustki, et varem või hiljem saavutad sa edu ning kohtud oma kallimaga 3 D maailmas. Ebaõnnestumine on võimalik vaid siis, kui alla annad või lepid vähemaga kui tegelikult ihaldad.

Jaotusmaterjalid: 5 praktikat armastuses elamiseks + Jõustav suhe pettumustesse, takistustesse + eelhäälestus, nipid ja oskused abimaterjal.

NB! Kursuse juhendajad jätavad endale õiguse kursuse sisu muuta ja täiendada vastavalt grupi vajadustele ja soovidele.


Sellel teekonnal juhendavad Sind:

Sirly Jõgi , Calling in The One sertifitseeritud programmi juhendaja

Terje Mander, 10 aastase kogemusega psühhoterapeut, elustiili nõustaja ning joogaõpetaja, „ Restart“ ehk uus algus 7 päevaga raamatu autor. Tutvu Terjega lähemalt siit: www.terjemander.com

Sinu Investeering 250.- EUR/ Early bird pakkumine 220.- EUR kehtib kuni 11.11.18  

Kursuse eest on võimalik tasuda kahes jaos ( 50% ennem kursuse algust 27.11.18 kuupäevaks ja 50% hiljemalt 07.01.2019).

Arveldusarve andmed: City Detox OÜ EE031010220257782226 (Selgituseks oma nimi ning 7 sammu tõelise armastuseni).

Kursusel osalemiseks kirjuta e-mailile: sirly@armastuseakadeemia.ee
 


Eelmine
KRIYA JOOGA ning PRANAYAMA tunnid  2018
Järgmine
TEADLIKU MUUTUSE KUNSTI tutvustav loeng "NAINE JA EMOTSIOONID"

Vastused puuduvad

Email again: