TEADLIKU MUUTUSE KUNSTI kursus "NAINE JA EMOTSIOONID"  2019 30-31 Märts 

Registreeru Kursusele siit:

https://www.human.ee/toode/tmk-i-ii-terje-mander-tallinn-marts-2019/

või kirjuta e.mailile:  terje@teadlikmuutus.ee

Naistele suunatud Teadliku Muutuse Kunsti Kursus sündis vajadusest naistele jagada elumuutvaid tehnikaid, kuidas emotsioonidega toime tulla igapäeva elus. “Tahtsin ise teada saada, mis need emotsioonid on, mis üldse minu sisemaailmas toimub. Kuidas emotsioone mitte alla suruda, lasta mõjutada ning ebameeldivatest emotsioonidest ka vabaneda. Meil kõigil on emotsioone, mida me parema meelega omada ei tahaks. Tundsin, et vajan teatud olukordades arukamaid viise elu raskuskohtade lahendamiseks ja maailmaga suhestumisel kui seda on automaatselt ülesse kerkivad emotsioonid. Õppida valdama seda, et ma saan juhtida ise oma emotsioone. Ise valida, mida ma kasutan ja suhetes tekkivaid pingeid, arusaamatusi, vääritimõistmisi arukamalt lahendada.”

Terje tutvustab Teadliku Muutuse Kunsti kursust just naiseks olemise valguses ja jagab oma muutust Teadliku Muutuse Kunsti praktiseerijana ning juhatab sisse märtsis toimuva naine ja emotsioonid TMK kursuse. TMK kursus sisu on tutvustada inimestele sisemaailma struktuuri, hierarhiat, saada teadlikuks oma sisemaailmas toimuvast, õppida orjenteeruma ehk teadlikult juhtima emotsioone ning kannatust valmistavatest emotsioonidest vabanema. Saada meistriks oma sisemaailma juhtimises.

Terje jagab kuidas on kursusel rakendatu muutnud tema elu, suhteid ning enese sisemaailma. Milliseid muutusi on kursusel omandatud teadmise Terje ellu toonud. Naisena, emana, partnerina.

Märtsi kuus Terje läbiviidav Ingvar Villido poolt loodud Teadliku Muutuse Kunst I-II kursuse keskendub sisemaailma tundma õppimisele, emotsioonide vabastamise tehnikatele, mis on püsivate tulemustega ning elu kergemaks, helgemaks muutvad.

 30-31 märtsil  ja 6 aprilli pool päeva,  2019 aasta kevadel,  toimub Teadliku Muutuse Kunsti I-II kursus naistele: “Naine ja emotsioonid”

Registreeru end märtsi 2019 toimuvale koolitusele siit : terje@teadlikmuutus.eeEelmine
ARUKAS TOITUMINE
Järgmine
Kevadine Restart. Teadliku toitumise koolitus. 7.Aprill.

Vastused puuduvad

Email again: